DOĞU ANADOLU ERZURUM EV’LENİYORUZ, MOBİLYA, KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK FUARLARI 35.036 ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

Kuruluşumuz Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Erzurum Ticaret Borsası, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Erzurum Mobilyacılar Odası, Erzurum Kuaförler ve Berberler Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve KOSGEB’in değerli destekleri ile düzenlenen, DOĞU ANADOLU - ERZURUM EV’LENİYORUZ Evlilik Hazırlıkları, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, DOĞU ANADOLU-ERZURUM MOBİLYA Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı ve DOĞU ANADOLU-ERZURUM KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK Fuarı 24 Mart 2019 Pazar akşamı saat 20.00 ‘de sona erdi. 70 firma, 100lerce marka ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile gerçekleşen Doğu Anadolu Erzurum Ev’leniyoruz, Mobilya, Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarları 4 gün boyunca 35.036 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

TÜYAP FUARCILIK, İSTANBUL, ADANA, BURSA, KONYA, DİYARBAKIR VE SAMSUN’DA BULUNAN FUAR MERKEZLERİNE 2018 YILINDA ERZURUM’U EKLEDİ…

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinin başında gelen Erzurum, tarihte ticari ve askeri yolların kavşak noktasında yer alan ve bölge ekonomisine katkı sağlayan stratejik bir konuma sahiptir. Şehrin İpek Yolu üzerinde olması, ekonomi alanında gelişmesini sağlamakla birlikte ticari anlamdaki önemini de ortaya koymaktadır. Ekonomisi başta tarım olmak üzere, hizmet ve inşaat sektörlerine dayanmaktadır. Şehir ekonomisine pozitif ivme kazandıran Palandöken Kayak Merkezi Türkiye’nin ve dünyanın yeni cazibe merkezlerinden birisi olmuştur.

TÜYAP ERZURUM EV’LENİYORUZ, MOBİLYA, KİŞİSEL BAKIM ve KOZMETİK FUARLARI SÜRPRİZLERLE AÇILIYOR…

Kuruluşumuz Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Erzurum Ticaret Borsası,  Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Erzurum Mobilyacılar Odası, Erzurum Kuaförler ve Berberler Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve KOSGEB’in değerli destekleri ile düzenlenen, DOĞU ANADOLU - ERZURUM EV’LENİYORUZ Evlilik Hazırlıkları, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, DOĞU ANADOLU-ERZURUM MOBİLYA Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı ve DOĞU ANADOLU-ERZURUM KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK Fuarı eş zamanlı olarak 21 - 24 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
 

Erzurum Kültür

Türkiye’nin kayak merkezlerinden biri olarak gösterilen Erzurum, aynı zamanda kültür ve tarihiyle de her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Narma Peri Bacaları, Narman Beş Göller, Tortum Şelalesi ve İspir Yedigöller bölgeleri Erzurum’a değer katan önemli turistik noktalar arasında yer almaktadır.

Doğu Anadolu Erzurum EV’leniyoruz Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Evlenecekler ve Evini Yenileyecekler “Erzurum EV’leniyoruz Fuarı”nda Buluşuyor…

KoronaVirüs Bilgilendirmesi

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi 

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler; 

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.